+90 332 813 64 27

gurmaksan@gurmaksan.com

    TR EN

Hakkımızda

GÜRMAKSAN

Gürmaksan 1959 Yılında Yılmaz GÜRPINAR tarafından işletmeye açılmıştır.Şahsi imalathane 1980 yılında büyümeye başlamıştır.1990 yılında GÜRMAKSAN LTD. ŞTİ. Olarak şirketleşmiştir.

Mustafa GÜRPINAR tarafından şirketleştiren GÜRMAKSAN LTD. ŞTİ. 1990 yılından günümüze AR-GE çalışmaları sayesinde Tahin, Helva, Lokum, Şekerleme, Çikolata, Tofy Şeker, Gofret Makineleri , Paketleme ve Ambalaj Makineleri ve Gıda İşleme Makineleri alanında büyük yenilikler yapmıştır. Tasarım ve faydalı model geliştirme belgeleri alarak pazarda büyük etki yaratmıştır.

1990 Yılından günümüze ; yaptığı ihracatlarla hem şirketin kendi bünyesinde büyümesini sağlamış hem de ülke ekonomisine büyük etkisi olmuştur. GÜRMAKSAN LTD. ŞTİ. her yıl 10 yurt dışı fuarına katılarak Dünya pazarında yerinin olduğunu kanıtlamıştır.Üretim makinelerimiz ; Tahin, Helva, Lokum, Şekerleme, Çikolata, Tofy Şeker, Gofret Makineleri , Paketleme ve Ambalaj Makineleri ve Gıda İşleme Makinelerinden oluşmaktadır.Şirket her geçen gün kendini geliştirmekte ve son sistemlerde otomasyon,teknolojik ve çalışma prensipleri açısından üretimlerinin,çalışanlar ve işverenler açısından GÜRMAKSAN marka makinelerde daha rahat ve seri imalat yapabilmeleri sağlanmaktadır.

GÜRMAKSAN LTD. ŞTİ. olarak anahtar teslimi komple tahin,helva,tofy şeker hattı,gofret ve çikolata hattı yapılmakta ve plan proje düzenlenmektedir.Bugün GÜRMAKSAN 3000 m² kapalı alan,11000m² açık alanda faaliyet göstermektedir.

Üretmiş olduğumuz makinelerin %70'lik kısmı ihracat, %30'luk kısmı iç piyasaya satmaktadır.

Bugün, GÜRMAKSAN öz sermayesi güçlü ve dinamik bir işletme olarak ileriye dönük hedeflerini daima büyük tutmaktadır. İmalatta ve ticarette çerçeve daima geniştir.

Referanslarımız

Yurtiçi Referanslarımız: İstanbul, İzmir, Adana, Eskişehir, Ankara, Gaziantep, Trabzon, Samzun, Diyarbakır, Edirne, Balıkesir, Aydın, Bursa, Mersin, Kırıkkale, Denizli, Konya, Afyon ve neredeyse Tüm Türkiye

Yurtdışı Referanslarımız: Cezayir, Tunusu, Libya, Güney Afrika, İsrail, Suriye, Kıbrıs, Litvanya, Ukrayna, Rusya, Azerbeycan, Gürcistan, İngiltere, Belçika, Almanya, İsviçre, Romanya, Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan, ABD, Avusturalya, Suudi Arabistan, B.A.E, Sudan, Yemen, Pakistan, Hindistan

 

KALİTE BELGELERİMİZ